TABLICE SUCHOŚCIERALNE, MAGNETYCZNE, PLANERY

Tablice magnetyczne, suchościeralne. Do przyczepienia informacji używane sa magnesy, na tych tablicach mozna równiez pisać odpowiednimi pisakami. W biurach znajdą zastosowanie białe tablice sucho-ścieralne typu whiteboard, w dwóch typach: naścienne z półką jak i mobilne tablice na kółkach. Tablice tekstylne są dostępne w trzech kolorach: czerwony. niebieski i zielony.

Image

1

Mobilna, tablica suchościeralna, magnetyczna.

Wolnostojące, mobilne tablice suchościeralne, na kółkach z hamulcami (whiteboard ). Dwustronnie lakierowana powierzchnia suchościeralna, magnetyczna. Przystosowana do pisania markerami i przyczepiania informacji za pomocą magnesów. Bardzo łatwa w manewrowaniu dzięki blokowanym kółkom. Anodowana na srebrno rama, ze wzmocnionymi połączeniami i magnetyczną podstawką na markery.

Więcej informacji i cennik

 

Image

2

Tablica suchościeralna z półką.

Tablica SCRITO z powierzchnią suchościeralną umożliwiającą pisanie, oraz przywieszanie informacji za pomocą magnesów. Wykonana z wysokiej jakości stalowej powierzchni oraz aluminiowej ramy anodowanej na srebro, z zaokrąglonymi narożnikami. W komplecie aluminiowa półka na markery. Odpowiednia do prezentacji zarówno poziomej, jak i pionowej.

Więcej informacji i cennik

 

Image

3

Tablica do planowania tygodnia, miesiaca i roku

Tablica magnetyczna do planowania Nadruk wykonany w technologii uniemożliwiającej jego usunięcie. Tablica oprawiona w ramę aluminiową anodowaną, narożniki plastikowe. Powierzchnia tablicy do pisania markerami suchościeralnymi. Możliwość mocowania kartek za pomocą magnesów. Grubość tablicy 17 mm. W komplecie zestaw mocujący wraz z instrukcją, oraz półeczka na pisaki. Tablica zapakowana w skrzynię drewniano kartonową.

Więcej informacji i cennik tablic do planowania

Image

4

Tablica do układania planu lekcji

Tablica suchościeralna z możliwością pisania markerami suchościeralnymi. Nadruk wykonany w technologii uniemożliwiające jego usunięcie. Oprawiony w ramę aluminiową anodowaną. Do układania planu lekcji służą kolorowe znaczniki magnetyczne.

Cennik tablic do planowania lekcji

Tablice magnetyczne, suchościeralne Tablice do pisania kredą to już historia – o wiele wygodniejsze w użyciu tablice magnetyczne typu whiteboard - ścienne lub na kółkach. Znajdą tu też Państwo ofertę skierowaną do biur i urzędów na białe tablice i flipcharty. Dla szkół pomocne w planowaniu są tablice magnetyczne do planowania tygodnia i planu lekcji, z możliwością pisania markerami suchościeralnymi. Tablice do planowania tygodnia oraz tablice typu whiteboard przydadzą się nie tylko w szkołach, ale i w biurach. W każdym biurze ważna jest dobra organizacja, a planowanie jest niezbędną jego częścią. Tablice magnetyczne z naszej oferty ułatwiają proces planowania dzięki temu, że łatwo nanosić na nie zmiany - dzięki możliwości używania markerów suchościeralnych lub znaczników. Zapraszamy do naszego sklepu z niskimi cenami.


Drukuj