STOJAKI INFORMACYJNE

Image

Stojaki Informacyjne Prezentujemy Państwu eleganckie i funkcjonalne stojaki informacyjne. Stojaki przeznaczone do ekspozycji plakatów, menu, oraz wygodnej i łatwej dystrybucji ulotek i broszur. Posiadamy wiele rodzajów oraz możliwości konfiguracji każdego modelu. Nasze stojaki to elegancki i nowoczesny sposób do prezentacji i komunikacji wizualnej. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z szerokim asortymentem naszej oferty. Chętnie doradzimy i zaproponujemy optymalne rozwiązania.

Image

1

Stojaki informacyjne na plakaty i ulotki

Stojaki informacujne, wewnętrzne na plakaty i ulotki są bardzo ciekawą, a zarazem elegancką formą prezentacji informacji. Wykorzystywane są zarówno w przestrzeni publicznej, jak i zamkniętych pomieszczeniach. Plakaty mogą nas informować o zbliżających się wydarzeniach, a także informować o istotnych rzeczach, związanych z życiem firmy, lub funkcjonowaniem urzędu. Gablota do prezentacji plakatów oraz ogłoszeń i informacji. Aluminiowe profile, z których wykonane są ramy, mają szerokość 25 mm. Każda rama wyposażona jest w folię antyrefleksyjną z filtrem UV zapobiegającą blaknięciu plakatów.

 

Image

2

Stojak na menu - informacje

Stojak informacyjny na menu lub ulotki aluminiowy na różnego typu informacje, np. menu. Idealnie sprawdza się w holelach i restauracjach. Moze służyć do prezentowania reklam i innych materiałów promocyjnych. Stojak na Menu odporny na warunki atmosferyczne z gablotka do umieszczenia kart. Metalowa podstawa pozwala na ekspozycję wewnatrz i na zewnątrz. Gablota chroni informacje przed deszczem, śniegiem, wiatrem i wilgocią.

Image

3

Stojak informacjny

Stojak informacyjny na menu lub ulotki aluminiowa konstrukcja, plecy ze stali (powierzchnia magnetyczna). Niezwykle elegancki design sprawdzi sie u najbardziej wymagających Klientów. Powierzchnia ekspocycyjna na 4 kartki A4. Ten model wystepuje również w wersji z podświetleniem LED.

nowosc

Image

4

Stojak, gablota na menu

Stojak na menu aluminiowa konstrukcja, plecy ze stali (powierzchnia magnetyczna). Ugóry panel na umieszczenie logo. Powierzchnia ekspocycyjna na 4 kartki A4. Ten model wystepuje również w wersji z podświetleniem LED.

 


Drukuj