GABLOTY I TABLICE SOŁECKIE

Image
Image
Image

Gabloty sołeckie, zewnętrzne mogą stać się ozdobą wsi, dzięki swojemu wyglądowi. Gabloty zewnętrzne są jednocześnie bezpieczne, solidne i funkcjonale, oraz bardzo proste w montażu. Sołecka gablota zewnętrzna wykonywana jest wyłącznie z aluminium i plexi, ma to istotny wpływ na odporność gabloty na warunki atmosferyczne. Posiadamy w swojej ofercie również tablice sołeckie, wolnostojące.

Gabloty i tablice sołeckie

Image

1

Zewnętrzne tablice sołeckie

Tablice sołeckie przeznaczone do prezentowania ogłoszeń, informacji czy plakatów. Tablice  wyposażone w uszczelki zapobiegające przedostawaniu się wody. Drzwi tablic sołeckich osadzone są na mocnych zawiasach aluminiowych ze stalowym rdzeniem. W drzwiach montujemy zamki i uchwyty do otwierania gabloty. Front "przeszklony" z bardzo wytrzymałego, poliwęglanu, możliwa jest zamiana na szkło hartowane. Tablica umożliwia wykonanie fryzu z nazwą i herbem sołectwa. Bardzo trwała i zwarta konstrukcja.

Darmowa dostawa.

Image

2

Gabloty sołeckie, wolnostojące

Gablota sołecka zewnętrzna Gablota wykonana w wersji do zawieszenia z panelem tytułowym jako dodatkowa część gabloty sołeckiej, z powodzeniem nadaje się do wykorzystania na zewnątrz dzięki zastosowaniu uszczelek i zabezpieczeniu przed warunkami atmosferycznymi, podłoże magnetyczne dla łatwości użytkowania.

Wyjątkowa jakość za niską cenę.

Image

3

Zewnętrzne gabloty sołeckie

Gablota aluminiowa NGOZ - prosta i solidna. Możliwa jest także opcja wykonania gabloty dwudrzwiowej z panelem / fryzem tytułowym, z możliwością zawieszenia na ścianie, lub ustawienia na słupkach.
Ta sołecka gablota sołecka pozwala na wykonanie w dużych rozmiarów, dzięki czemu pomieści wiele niezbędnych informacji. 

Solidne i tanie gabloty zewnętrzne wiszące.

 

Image

4

Gablota sołecka z drzwiami otwieranymi na bok

Gabloty sołeckie otwierane na bok to tradycyjne rozwiazanie. Ten model gabloty posiada możliwośc zastosowania panelu tytułowego, na którym mozemy umieścić nazwę sołectwa. Dostępne sa wersje z kolorową ramą: srebrna, brązowa, niebieska, czerwona, zielona.

Wyjątkowa jakość

gablota sołecka 3 drzwiowa

5

Gablota sołecka 3 drzwiowa

Gabloty sołeckie 3 częściowe Ten model wykonany na zamówienie Klienta posiada dwie części zamykane i jedną ogólnodostępną. Część przeznaczona dla mieszkańców pozwala na umieszczanie informacji za pomocą magnesów lub taśmy samoprzylepnej.

darmowa dostawa

 

gablota sołecka z fryzem

6

Gablota sołecka otwierana do góry

Gabloty sołeckie otwierane do góry Ten model moze być wyposażony w panel tytułowy z nawa sołectwa. Tego typu gabloty wykonujemy na indywidualne zamówienie. Wymiary tablicy dostosowane są do wytycznych Klienta.

Darmowa dostawa.

tablica sołecka

7

Tablica sołecka otwierana do góry

Tablice na ogłoszenia sołeckie. Zależnie od wielkości otwierane do góry lub na boki. Nogi gabloty wykonane z jednolitego profilu aluminiowego, znacząco wzmacniającego konstrukcję gabloty. Przygotowane do zabetonowania w podłożu. Szyba w gablocie wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego. Drzwi otwierane do góry, zabezpieczone uszczelką zapobiegającą przedostawaniu się wody, zamykane na dwa zamki. Gablota dostępna też w kolorach: srebrny, zielony, brązowy i czarny.

Darmowa dostawa.

Gabloty sołeckie, zewnętrzne:

Gabloty sołeckie to tradycyjne rozwiązanie, które pozwala na przekazywanie informacji między samorządem a mieszkańcami sołectwa. Nasze propozycje gablot sołeckich bazują na sprawdzonych konstrukcjach, bazujących na trwałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałach: aluminium, poliweglan, plexi. Gabloty sołeckie wolnostojące to idealne rozwiązanie w miejscach publicznych, takich jak: ulice, skwery, ciągi piesze.

Tablice sołeckie:

Propozycja tablic sołeckich cały czas poszerza się o tablice, które pozwalają na zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych oczekiwań Klienta. Na uwagę zasługuje sołecka gablota zewnętrzna z logo i podświetleniem - może ona być jednocześnie zewnętrzną tablicą ogłoszeniową jak i reklamą lokalnych firmy. Sołeckie tablice zewnętrzne wykonane są tak, aby warunki atmosferyczne nie miały negatywnego wpływu na ekspozycję. Konstrukcja gabloty pozwala na łatwą wymianę ogłoszeń i informacji. Możliwa wysyłka kilku gablot w jednej przesyłce.


Drukuj