GABLOTY STOJĄCE SZKLANE

STOJĄCE GABLOTY SZKLANE

Stojące szklane gabloty ekspozycyjne sprawdzą się w urzedach, biurach czy muzeach. Nowoczesna i solidna konstrukja gablot NGST zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Idealne do prezentacji produktów w sklepach.

gablota ekspozycyjna szklana gabloty sklepowe ekspozycyjne szklane
Gablota stojąca NGST  Gablota stojąca NGST

 

Cena za gabloty stojące NGST :

SYMBOL ILOŚĆ PÓŁEK WYMIAR ZEW. szer./wys. CENA GABLOTY CENA DOSTAWY
Gablota stojąca NGST 5 szt 100x25x190 cm 2999 zł+vat 240 zł+vat
Oświetlenie LED - - 349 zł +vat -

 

Stojąca szklana gablota z drzwiami otwierającymi się na bok, bezpieczna szyba akrylowa (pleksi) osadzona w ramie aluminiowej drzwi. Zamknięcie na dwa zamki, zamontowane w ramie drzwiowej. Korpus gabloty wykonany ze srebrnych, anodowanych profili aluminiowych.
Górna oraz boczne części gabloty wykonane z grubej tafli szkła (float 8mm). W ramie gabloty zamontowana uszczelka znacząco poprawiająca szczelność i dostawanie się kurzu do wnętrza gabloty. Plecy gabloty, jak i jej spód wykonane z trwałej płyty meblowej grubość 12mm.
Regulacja wysokości półek możliwa na całej przestrzeni gabloty, półki wykonane ze szkła float 8mm, szlif trapezowy.
Wygodny sposób ustawienia zapewniają nóżki, z opcja regulacji wysokości.
Wykorzystanie plexi w drzwiach gabloty zapewnia bezpieczeństwo i umożliwia użytkowanie w szkołach i instytucjach publicznych.
Różnego rodzaju eksponaty, pamiątki i puchary moga być w łatwy i bezpieczny sposób przechowywane. Możemy dopasować specyfikację gabloty do Państwa potrzeb w zakresie wymiarów, koloru, zastosowanych materiałów, ilości półek lub oświetlenia. Gablotta NGST to doskonała alternatywa dla gablot wiszących, jesli nie ma możliwości zawieszenia takiej gabloty. Należy także pamiętać o umocowaniu gabloty do ściany, służy to bezpieczeństwu użytkowników, oraz stabilności gabloty z jednoczesnym niedociążeniem ściany, Gwarancja producenta 24 miesiące.

Szczegóły produktu:

  • Szerokość 100cm
  • Wysokość 190cm
  • Głębokość 25cm
  • Głębokość półki 20cm
  • Ilość półek 5
  • Ilość przestrzeni użytkowych 6

Materiały użyte do produkcji gabloty spełniają poniższe normy:
PN-EN 755-2:2016, PN-EN 573-3:2019, PN-EN ISO 6892-1:2016, PN-EN ISO 7823-2

Ważne - Gablota dostarczana w całości, na specjalnie przygotowanej palecie. dzięki czemu jest dobrze chroniona w czasie transportu.

gablota ekspozycyjna szklana NGST stojca gablota ekspozycyjna szklana NGST gablota muzealna szklana NGST
Narożnik gabloty Gablota stojąca Detal gabloty NGST

 

Gabloty szklane na zamówienie

gablota stojąca na puchary   gablota na puchary stojaca
Gablota szklana, przesuwne drzwi.   Sklepowa gablota stojąca z oświetleniem

 

Oferujemy równiez szklane gabloty produkowane na wymiar. Opcjonalnie możemy zastosować oświetlenie. Szklane gabloty z drzwiami przesuwnymi sprawdzą się w firmach handlowych, sklepach, szkolach. Konstrukcja gablot stojących wykonana jest z profili aluminiowych, a wypełnienia ze szkła. Stojące gabloty szklane pozwalają na indywidualna aranżację przestrzeni ekspozycyjnej.

.


Drukuj