logo gabloty  GABLOTY 24
GABLOTY OGŁOSZENIOWE - FLIPCHART - TABLICE ZEWNĘTRZNE
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt

FLIPCHART

Flipcharty są idealnym rozwiązaniem na konferencje, szkolenia, prezentacje i do celów edukacyjnych. Nasz asortyment zawiera ekonomiczne, melaminowe lub lakierowane flipchaty. Proste, suchościeralne modele przeznaczone do okazjonalnego użytku, są też wersje wysokiej jakości, z podstawami na kółkach i odpornymi na trudne warunki ramami.

Flipchart FC-NB

 flipchart

Flipcharty FC-NB z regulowaną wysokością i teleskopowymi nogami. W komplecie półka na markery. Wymiary 100x68 cm. wysokość tablicy 190 cm. 7 kg. Niska cena.

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

Flipchart FC-NS

flipchart

Flipcharty FC-NS z regulowaną wysokością dzięki teleskopowym nóżkom. Do centralnej sucho-ścieralnej tablicy można używać markerów i magnesów, tablica jest wyposażona w dwa wyciągane ramiona do zaczepienia papierowych kart. W zestawie półka na markery. Atrakcyjna cena i dobra jakość. Wymiary 100x68 cm. wysokość tablicy 190 cm. 8 kg.

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją.

Tablica Flipchart FC-NV

tablica flipczart 

Flipchart FC-NV Wysokiej jakości flipcharty z regulowaną wysokością, aż do 2,2 m. Do centralnej suchościeralnej tablicy można używać markerów i magnesów. Tablica jest wyposażona w dwa wyciągane ramiona do zaczepienia papierowych kart. W zestawie półka na markery. Łatwy do manewrowania dzięki podstawie wyposażonej w pięć blokowanych kółek. Wymiary 100x68 cm. 12 kg.

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją.

Tablica Flipchart FC-NVA

flipchart mobilny 

Flipchart FC-NVA Wysokiej jakości flipcharty z regulowaną wysokością aż do 2,2 m. Do centralnej suchościeralnej tablicy można używać markerów i magnesów, tablica jest wyposażona w dwa wyciągane ramiona do zaczepienia papierowych kart. W zestawie podkładka pod markery. Łatwy do manewrowania nim dzięki podstawie wyposażonej w pięć blokowanych kółek. Wymiary 100x68 cm. 14 kg.

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją.

Tablice flipchart cennik

SYMBOL FLIPCHARTA NAZWA PRODUKTU WYMIAR FLIPCHART CENA NETTO CENA DOSTAWY TERMIN
FC-NB Flipchart 100x68 cm. 189 zl.* 25 zł.* 1-10 dni
FC-NS Flipchart 100x68 cm. 222 zł.* 25 zł.* 1-10 dni
FC-NV Flipchart 100x68 cm. 399 zł.* 29 zł.* 1-10 dni
FC-NVA Flipchart 100x68 cm. 419 zł.* 29 zł.* 1-10 dni

*ceny netto, należy doliczyć podatek VAT


Flipcharty: Na konferencjach oraz szkoleniach osoba prowadząca często ma problem z przejrzystym zaprezentowaniem tematu. Tablice flipchart są po to aby wiedza mogła być przekazana słuchaczom w przejrzysty, prosty sposób pozwalając na podkreślenie najważniejszych kwestii wystąpienia. Uzupełnieniem są białe tablice suchościeralne. Proponowane flipcharyt są w bardzo atrakcyjnych cenach. Flipchart Nobo to rodzaj tablicy demonstracyjnej, urządzenia konferencyjnego. Flipchart mobilny to lekka i łatwa w przenoszeniu tablica, posiadająca regulowaną wysokość i miejsce na pisaki. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, do takich miast jak: Bielsko Biała, Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Zapraszamy również do naszej firmy. Proponujemy Państwu dobry produkt w niskiej cenie producenta.