logo gabloty 24  GABLOTY 24
GABLOTY OGŁOSZENIOWE - ALUMINIOWE - TABLICE ZEWNĘTRZNE
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt  |  MOBILE

GABLOTY  ZEWNĘTRZNE

Gabloty zewnętrzne mogą stać się ozdobą budynku dzięki swojemu wygladowi. Gabloty zewnętrzne są jednocześnie bezpieczne, solidne i funkcjonale, oraz bardzo proste w montażu. Ogłoszeniowa gablota zewnętrzna wykonywana jest wyłącznie z aluminium - ze względu na odporność gabloty na warunki atmosferyczne. Posiadamy w swojej ofercie również gabloty zewnętrzne, wolnostojące - na nogach.

płaska gablota ogłoszeniowa 

 nowość

Gablota ogłoszeniowa N-SCPG - tylko 22 mm.

Tania gablota wykonana z aluminium i poliwęglanu. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek. Bardzo płaska (22mm) gablota, plecy wykonane ze stali pomalowanej akrylem. Naścienna gablota N-SCPG to trafny wybór. Gablota odporna na czynniki zewnętrzne.

Niska cena :)


gablota zewnętrzna 2 

Gabloty zewnętrzne „NSCT”

Perfekcyjna jakość niska cena. Gabloty zewnętrzne, powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 4,7 cm. Wyjątkowej jakości gablota ogłoszeniowa wykonana z anodowanego aluminiowego profilu i bezpiecznej hartowanej szyby. Jednoskrzydłowa gablota wisząca przeznaczona do montażu na ścianę na wolnym powietrzu. Model ten posiada jedną parę drzwi otwieranych do góry na siłownikach teleskopowych. Wyjątkowa jakość za niską cenę.


gablota zewnętrzna

Zewnętrzne gabloty „NGOZ”

Gabloty zewnętrzne - proste i solidne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6 cm. Idealne dla szkół, administracji. Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne. Zewętrzna gablota jest wodoodporna, a nie wodoszczelna. Prezentowana gablota ogłoszeniowa NGOZ jest jednoskrzydłową gablotą zewnętrzną, wykonywaną z profesjonalnych profili aluminiowych o grubości 3 cm. Profile gablot poddawane są procesowi anodowania.


gablota z panelem tytułowym 

Zewnętrzne gabloty z panelem tytułowym

Gablota informacyjna , zewnętrzna S-CL-Z. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, Oszklenie z nietłukącego plexi lub szkła hartowanego. Panel tytułowy nadaje gablocie wyjatkowego charakteru. Posiadamy wersję wolnostojacą.


gabloty zewnętrzne, wolnostojace 

Gablota zewnętrzna wolnostojąca NGOZWL

Gabloty wolnostojące, zewnętrzne wraz z zestawem nóg do wkopania. Szyba w gablocie z bezpiecznego szkła akrylowego. Drzwi otwierane do góry zabezpieczone uszczelką zapobiegającą przedostawaniu się wody, zamykane na dwa zamki. Elegancka i solidna rama pozwala nam tworzyć gabloty o ponadstandardowych wymiarach. Nogi Gabloty należy zabetonować w podłożu. Gabloty standardowo w czterech kolorach:srebrny, czarny, zielony, brązowy.


gablota zewnętrzna

Gabloty informacyjne zewnętrzne „NSCL”

Tanie gabloty informacyjne, zewnętrzne. Perfekcyjna jakość niska cena. Gabloty zewnętrzne - proste i solidne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Podnoszenie drzwi na siłowniku. Z racji tego, że gabloty zgodnie ze swoją nazwą przeznaczone są do eksploatacji na zewnątrz do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały


gabloty serii NSCO 

Gabloty serii NSCO

Nowoczesne gabloty zewnętrzne Oferujemy Państwu najwyższej jakości gabloty serii NSCO. W jej skład wchodzą gabloty ogłoszeniowe z podłożem magnetycznym,  korkowym i tekstylnym w wyjątkowo niskiej cenie. Uwaga: mozna stosować na zewnątrz - ale pod zadaszeniem. Jednoskrzydlowa gablota ogłoszeniowa typu NSCO, o głębokości 35 mm oraz kwadratowym profilu, ścinanym pod kątem 45 stopni

Nowoczesny design


gablota na menu i logo

Gabloty reklamowe, zewnętrzne z logo i podświetleniem

Wyjątkowe gabloty zewnętrzne przeznaczone dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia.


gablota zewnętrzna 

Zewnętrzne gabloty z panelem tytułowym

Gablota zewnętrzna S-TR-Z. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, szyba z nietłukącego pexi. Gabloty informacyjne S-TR-Z, otwierane na boki wykonywane są z profesjonalnych profili aluminiowych o grubości 3 cm.


gablota informacyjna

Zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe S-TR-Z

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne - proste i solidne. Gabloty zewnętrzne wiszące i stojące. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, szyba z nietłukącego pexi. W wersji wolnostojacej dodatkowo montowane są nogi.


gablota ogłoszeniowa

Szklane gabloty zewnętrzne "S-CL-Z"

Idealne gabloty zewnetrzne do umieszczenia na fasadach budynków publicznych, urzędów. Gabloty szklane S-CL-Z wiszące i stojące, z opcją oświetlenia. Gabloty zewnętrzne posiadają uszczelnienie wykonane z elastomeru, oraz  otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. Gabloty zewnętrzne wolnostojące z panelem tytułowym.


gablota ekspozycyjna

Gabloty ekspozycyjne „S-100”

Gabloty zarazem skromne i majestatyczne, gabloty „S-100” stanowią element dekoracji fasad budynków. Idealne do ekspozycji plakatów i ogłoszeń. Możliwe jest zestawianie kilku gablot w jedną ścianę. Gablota o przeznaczeniu zewnętrznym jako spód może posiadać jedynie podłoże magnetyczne w odróżnieniu od gablot wewnętrznych.


gablota z szyldem 

Gabloty ekspozycyjne „S100”

System gablot „S100” daje możliwości umieszczenia nagłówka z napisem. Wyjątkowej jakości gabloty dla wymagających Klientów. Eksponowane w niej informacje są doskonale zabezpieczone i wyeksponowane.
Istnieje mozliwośc rozbudowania systemu o kolejne gabloty.


gablota zewnętrzna dwudzrzwiowa

Gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe S-102

Gablota z podwójną powierzchnią użytkową. Gablota jednostronna, rama z aluminium, gablota dwudrzwiowa, drzwi otwierane na bok, wymienne i odwracalne, bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia. Grubość gabloty 75 mm.


gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe 

Gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe S-TR2

Zewnętrzne gabloty dwudrzwiowe serii S-TR. Gabloty te są jednostronne, aluminiowa rama, o szerokości 30 mm.
Drzwi otwierane na bok; wymienne i odwracalne bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty. Oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia o grubości 4 mm, zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze. Uszczelnienie wykonane z elastomeru z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. Plecy z blachy cynkowanej elektrolitycznie, polakierowanej na biało. Wykończenie: anodowane srebrne.


gabloty dwustronne 

Gabloty dwustronne, reklamowe "S-200"

Gabloty zewnetrzne dwustronne Bardzo nowoczesne rozwiązanie dzięki ładnym, zaokrąglonym narożnikom. Podwójna powierzchnia użytkowa, wersja dwustronna. Te zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe można łączyć w moduły, za pomocą bardzo mocnych słupków.


gablota zewnętrzna z napisem 

Gabloty dwustronna z szyldem "S-200"

Gabloty zewnetrzne S-200 to wyjatkowy produkt, dają możliwośc zamontowania panela z nazwą lub reklamą. Te gabloty można łączyć w moduły za pomocą bardzo mocnych słupków. Prezentowana gablota ogłoszeniowa S-200 jest jednoskrzydłową gablotą zewnętrzną, wykonywaną z profesjonalnych profili aluminiowych.

Najwyższa jakość :)


stojak na menu 

Stojak zewnętrzny na menu - informacje - plakaty

Stojak zewnetrzny aluminiowy na różnego typu informacje, np. menu. Idealnie sprawdza się w holelach i restauracjach. Moze służyć do prezentowania reklam i innych materiałów promocyjnych. Stojak reklamowy na menu jest wykonany w całosci z aluminium, odpornego na czynniki zewnetrzne.

 

Gabloty zewnętrzne Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najlepszy i niezastąpiony sposób do przekazywania informacji w postaci gablot ogłoszeniowych. Rewelacyjna jakość wykonania, wytrzymałe materiały dają elegancką zwartą konstrukcję. Rozpiętość cenowa, oraz różnorodność materiałów wykorzystywanych od wykonania gablot zapewnią wszechstronne zastosowanie. Jeśli zależy Państwu na jakości i profesjonalnej obsłudze to nie można było lepiej trafić.

Propozycja gablot informacyjnych zewnętrznych cały czas poszerza się o gabloty, które pozwalają na innowacyjne rozwiązania, oraz zaspokojenie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań Klienta. Na uwagę zasługuje gablota zewnętrzna z logo i podświetleniem - może ona być jednocześnie gablotą informacyjną jak i reklamą firmy, gdyż miejsce na logo przyciąga uwagę. Niska cena i dobra jakość to nasza dewiza. W gablotach zewnętrzych zatosowane są materiały zapewniające bezproblemowe użytkowanie, są to: anodowane aluminium, poliwęglan, szkło akrylowe, szkło hartowane, uszczelki silikonowe.