GABLOTY OGŁOSZENIOWE WEWNĘTRZNE

GABLOTY  WEWNĘTRZNE

 

Gabloty wewnętrzne sprawiają, że wszystko staje się przejrzyste. Są przydatne nie tylko w szkołach, ale także we wszystkich budynkach użytkowanych publicznie. Zależnie od ich przeznaczenia produkowane są, tak aby Klient czuł pełną satysfakcje ze swojego wyboru. W naszej ofercie znajdą Państwo ogłoszeniowe gabloty wewnętrzne na: klatki schodowe, dla szkół urzędów i biur. Gabloty niskie ceny producenta.

 

gablota na klatki schodowe 

Gabloty na klatki schodowe NXS

Tania gablota na klatki schodowe wykonana z bezpiecznego "szkła" akrylowego 3mm. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek. Bardzo płaska gablota, plecy wykonane ze stali, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne. Rama gabloty aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek, wykonane z polwenglanu 3mm. (drzwiczki bez obramowania). Ta wersja gabloty posiada certyfikat ogniowy B1 DIN4102. Niska cena.

cennik na gabloty wewnętrzne NXS

Hit ! - Sprzedaży


wewnętrzna, płaska gablota ogłoszeniowanowość

Gablota ogłoszeniowa N-SCPG - tylko 22 mm.

Wewnetrzna gablota wykonana z aluminium i poliwęglanu. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek. Bardzo płaska (22mm) gablota, plecy wykonane ze stali pomalowanej akrylem. Gablota ogłoszeniowa wiszaca, jednostronna, skrzydło, otwierane uchylnie na bok, o grubości 22mm. Idealna na klatki schodowe. Naścienna gablota N-SCPG to trafny wybór.

cennik na gabloty wewnętrzne

Niska cena :)


gablota wewnetrzna, informacyjna 

 

Gablota informacyjna, NSCS

Gablota wewnetrzna aluminiowa. Z takiej tablicy mozna być dumnym - piękny wygląd i bardzo funkcjonalna. Powierzchnia gabloty bez podziałów. Skrzydła mogą otwierać się na boki lub do góry. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych teleskopów, dzięki którym podnoszenie będzie jeszcze sprawniejsze, łatwiejsze i lżejsze. Grubość gabloty 23 mm. przestrzeń użytkowa 12 mm. podłoże magnetyczne, łatwa wymiana przeszklenia (w razie zniszczenia).

cennik na gabloty wewnętrzne NSCS

Wysoka jakość za niską cenę !!!


wewnętrzna gabloty ogłoszeniowe serii NSCO

Gabloty wewnętrzne serii NSCO

Nowoczesne gablotki wewnetrzne Oferujemy Państwu najwyższej jakości gabloty serii NSCO. W jej skład wchodzą gabloty ogłoszeniowe z podłożem magnetycznym,  korkowym i tekstylnym w wyjątkowo niskiej cenie. Nowoczesne wzornictwo tego produktu pasuje do współczesnych biur. Gablota jednoskrzydłowa aluminiowa  wewnętrzna otwierana na bok o grubości 3 cm Symbol gabloty NSCO. Aluminiowa gablota jednoskrzydłowa przeznaczona do montażu na ścianie wewnątrz pomieszczeń. Wykonana w całości z najwyższej jakości części. Szkielet konstrukcji wykonany jest z certyfikowanych profili.

cennik na gabloty wewnętrzne NSCO

 


gablota ogłoszeniowa, szkolna

Gabloty ogłoszeniowe wewnetrzne - NGMR

Wewnętrzna gablota ogłoszeniowa NGMR wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest ważne przede wszystkim w szkole. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Wersje magnetyczne, korkowe i tekstylne. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie. W komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją. Gablota ogłoszeniowa zapakowana w karton. Proste i tanie, a jednocześnie bardzo funkcjonalne gabloty są idealne dla szkół. Gablota wewnetrzna jednoskrzydłowa.

Cennik na gabloty wewnętrzne NGMR


gabloty dwudrzwiowe

Gablota dwudrzwiowa, korkowa dla szkół - NGMD

Gablota wewnętrzna dwudrzwiowa NGMD wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest ważne przede wszystkim w szkole. Wersje magnetyczne, korkowe i tekstylne. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie. Dwuskrzydłowe otwierane na boki.
Cenniki na gabloty wewnetrzne - NGMD


gablota dwuczęściowa
Gablota ogłoszeniowa, dwuczęściowa - NGTA

Gablota dwuczęściowa z tablicą NGTA to rozwiązanie dedykowane dla Klientów, którzy chcą swoje informacje zamknąć w gablocie i jednocześnie umożliwić innym wieszanie ulotek, ogłoszeń w części otwartej ogólnodostępnej. Gablota z tablicą jest zintegrowana, wykonana ze srebrnego aluminium z narożnikami z tworzywa. Drzwi w gablocie z bezpiecznego szkła akrylowego zamykane na dwa zamki. Zaletą jest montaż z gablotą po prawej lub lewej stronie. Za dopłatą możliwość przygotowania gabloty z innym podkładem w gablocie niż tablicy, oraz podział niesymetryczny.

Cenniki na gabloty wewnetrzne - NGTA


gabloty

nowość

Gabloty wiszące na korytrze - NGCD

Gabloty ogłoszeniowe wiszące NGCD wykonane z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest ważne przede wszystkim w szkole. Trzy wersje podłoża magnetyczne, korkowe i tekstylne. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Drzwi uchylne, zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Idealne zastosowanie w miejscach szczególnie uczęszczanych i wąskich, takich jak: korytarze szpitalne, korytarze szkolne, dworce kolejowe, wąskie przejścia, małe pomieszczenia.

Ceny za gabloty wewnetrzne - NGCD


gablota ogłoszeniowa, wewnętrzna 
Gabloty szklane z kolorową ramą NSCT-K

Gablota ogłoszeniowa szklana NSCT-K Gabloty z kolorową ramą w standardzie. Grubość gabloty 4,7 cm. Wyjątkowej jakości gablota ogłoszeniowa wykonana z anodowanego aluminiowego profilu i bezpiecznej hartowanej szyby. Wyjątkowa jakość za niską cenę. Nowoczesne wewnętrzne gabloty są przystosowane do każdych warunków. Gabloty "NSCT" są także bardzo funkcjonalne - posiadają dodatkowe wyposażenie jak oświetlenie LED oraz nogi aluminiowe.

Ceny za gabloty wewnetrzne - NSCT-K

Perfekcyjna jakość za niską cenę !!!


tablica ogłoszeniowa

Tablica ogłoszeniowa wewnętrzna NGO

Tablica ogłoszeniowa wewnetrzna wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest szczególnie ważne w szkole, Solidna rama aluminiowa anodowana, w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na zamek patentowy. Tablice ogłoszeniowe NGO dostępne są w wersji  magnetycznej, korkowej i tekstylnej. Tablice jednoskrzydłowe otwierane na bok, wyposażone w zamek patentowy. Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie.

gabloty wewnętrzne ceny NGO


gabloty informacyjne,  NGOG
Gablota informacyjna, dwudrzwiowa - NGOG

Gablota NGOG dwudrzwiowa wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest szczególnie ważne w szkole. Solidna rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki patentowe. Wersje magnetyczne, korkowe i tekstylne. Gablota wykonana z mocnego anodowanego aluminium, narożniki bezpieczne plastikowe, zamykana na dwa zamki, grubość gabloty 6cm, przestrzeń użytkowa 4cm, produkt dostępny w pięciu wersjach podłoża.

gabloty wewnętrzne ceny NGOG


gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi
Gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi N-SL

Gablota wewnętrzna z drzwiami przesuwnymi, to bardzo eleganckie i funkcjonalne rozwiazanie. Gablota N-SL wyposażona w plastikowe, szare narożniki ochronne. Bardzo płaska gablota do zastosowania w wąskich pomieszczeniach. dealna do pokazywania informacji w wąskich korytarzach i pokojach. Specjalnie powlekana tylna ściana ze stali. Szklane przesuwane drzwi. Do wewnętrznego zastosowania.

Ceny na gabloty ogłoszeniowe N-SL

 

Wysoka jakość za niską cenę !!!


gablota aluminiowa, wewnętrzna 

Gablota aluminiowa z przesuwnymi drzwiami N-SLG

 

Gablota aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi przesuwne z bezpiecznego szkła hartowanego (takie jak szyby samochodowe). Bardzo płaska gablota do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych. W gablotach z podłożem magnetycznym, tylna ściana ze stali umożliwia pisanie pisakami suchościeralnymi. Gablota z podłożem korkowym, ma korek 3mm. naklejony na płytę mdf. Posiadamy też dwa modele z podłożem filcowym w kolorze szarym i niebieskim. W gablotach z podłożem korkowym lub filcowym stosujemy pinezki.

Ceny na gabloty aluminiowych N-SLG


gablota ogłoszeniowa z przesuwnymi drzwiami

Gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi NGAL

Gablota wewnetrzna z przesuwnymi drzwiami zaprojektowana dla Klienta ceniącego trwałość i estetykę. Gabloty ogłoszeniowe przesuwne drzwi. Korkowa, magnetyczna, tekstylna: zielona, niebieska, czerwona. Gablota wewnętrzna - aluminiowa z drzwiami przesuwnymi o grubości 3 cm. Systemem drzwi przesuwnych na rolkach.

Ceny na gabloty wewnętrzne - NGAL


aluminiowe gabloty informacyjne
Gablota informacyjna, aluminiowa gablota S-REF.

Jedno i dwudrzwiowa gablota ogłoszeniowa, elegancka i solidnie wykonana. Wersje jedno i dwudrzwiowe gablot. Gabloty dwudrzwiowe mają dużą powierzchnię ekspozycyjną, ale nie zajmują zbyt dużo miejsca. Gablota informacyjna wewnętrzna, jednostronna, 2 skrzydłowa, otwierana uchylnie na boki, o grubości 30 mm.

Ceny gablot - S-REF


gablota wewnętrzna, przesuwne drzwi

Gabloty wewnętrzne S-REF-PD

Gabloty wewnetrzne z przesuwanymi drzwiami Do umieszczenia w holach wejściowych i na korytarzach, sposób otwierania gablot nie przeszkadza przechodzącym osobom. Gabloty wewnetrzne, wiszące i stojące. Solidna aluminiowa konstrukcja. Gablota wewnętrzna - aluminiowaz drzwiami przesuwnymi o grubości 6 cm Symbol gabloty S-CL-PD Gablota wewnętrzna S-CL-PD to nasz następny model gabloty przesuwnej. Wykonana jest w całości z profili aluminiowych 34 mm. standardowo anodowanych na kolor srebrny.

Ceny na gabloty S-CL-PD


gablota na menu i logo  nowość
Gabloty reklamowe  z logo i podświetleniem NSCZ

Wyjątkowa gablota reklamowa, przeznaczona dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia. Gablotki jednoskrzydłowe otwierane na bok. Rama aluminiowa i bezpieczne przeszklenie.

Ceny na gabloty NSCZ


gablota na plakat

Gablota wolnostojąca wewnętrzna

Gabloty - Stojaki wewnętrzne na plakaty i ulotki są bardzo ciekawą, a zarazem elegancką formą prezentacji informacji. Wykorzystywane są zarówno w przestrzeni publicznej, jak i zamkniętych pomieszczeniach. Plakaty mogą nas informować o zbliżających się wydarzeniach, a także informować o istotnych rzeczach, związanych z życiem firmy, lub funkcjonowaniem urzędu. Gablota do prezentacji plakatów oraz ogłoszeń i informacji. Aluminiowe profile, z których wykonane są ramy, mają szerokość 25 mm. Każda rama wyposażona jest w folię antyrefleksyjną z filtrem UV zapobiegającą blaknięciu plakatów.


stojak na menu lub ulotki
Stojak na menu - informacje - plakaty

Stojak aluminiowy na menu na różnego typu informacje, np. ulotki, informacje, menu. Idealnie sprawdza się w urzedach, holelach i restauracjach. Może służyć do prezentowania reklam i innych materiałów promocyjnych i  informacjnych. Produkt do wewnętrznego zastosowania, łatwa wymiana ogłoszeń.


gablota dla przedszkola

 

Gablota dla przedszkola, szkoły

Gabloty ogłoszeniowa dla przedszkoli i szkół
Bardzo dekoracyjne i kolorowe gabloty, zaprojektowane dla dzieci :) Sprawdzają się w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych. Gablotki te są atrakcyjną i miłą dla dzieci oprawą dla przekazywanych informacji,  ogłoszeń i prac plastycznych dzieci.

Cena galot wewnętrznych dla szkoły, przedszkola

Gablota dla dzieci :)Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne

są przydatne nie tylko w szkołach, ale także we wszystkich budynkach użytkowanych publicznie. Zależnie od ich przeznaczenia są produkowane tak aby klient czuł pełną satysfakcje ze swojego wyboru. Główny podział gablot to gabloty wewnętrzne i zewnętrzne. Każde z nich posiadają różne warianty: wiszące lub stojące, ilość drzwi oraz sposób ich otwierania, kolor ram oraz tła. W odpowiedzi na oczekiwania Klientów produkujemy gabloty wewnętrzne zróżnicowane pod względem liczby skrzydeł: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, trzyskrzydłowe.

Gabloty wewnętrzne

to główna gałęź działalności naszej firmy.  Produkcja, oraz sprzedaż różnego rodzaju gablot wewnetrznch: otwieranych na bok, do góry, jedno i dwuskrzydłowych.  Gabloty ogłoszeniowe produkowane są w  nowoczesny sposób, z materiałów najwyższej jakości, z profili aluminiowych anodowanych. Gabloty w niskie ceny producenta. Na życzenie klienta wykonujemy gabloty w dowolnym wymiarze.

Nasze wewnętrzne gabloty

idealnie pasują do szkół, biur, urzędów, spółdzielni mieszkaniowych (klatki schodowe). Doświadczona kadra produkuje gabloty z należytą dokładnością tworząc wyroby najwyższej jakości dla zadowolenia naszych Klientów. We współczesnym świecie gabloty służą do prezentacji towarów, informacji, pamiątek, druków, dzieł sztuki. Różnorodność naszej oferty pozwala dobrać gabloty, które najlepiej będą spełniały daną funkcje. Ponadto staramy się aby były one dostępne w jak najniższej cenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo: gabloty gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne, gabloty wewnętrzne informacyjne, gabloty zewnętrzne, gabloty wewnętrzne,